icon1.png Medik8 Cyprus

70006608

facebook.png

Medik8 chemické a enzymatické peelingy

Pro oblast obličeje, krku a dekoltu, rukou i těla

Peeling je profesionální ošetření, které může vést k viditelnému zlepšení stavu pokožky. Peelingy se nejčastěji rozdělují podle hloubky průniku: povrchový, středně hluboký a hluboký. Čím hlouběji do kůže se peeling dostane, tím výraznější je jeho efekt.

Medik8 nabízí celou řadu peelingů. Dle jejich specifikací si můžete snadno zvolit, který je nejvhodnější právě pro vaše potřeby.

Medik8 peelingy se zaměřují na tyto nedostatky:
 Unavená pokožka bez jasu | Nerovnoměrný tón pokožky | Stárnutí pleti | Pigmentové skvrny
Akné/nedostatky

chemical-peel-icon.pngSuperfacial peeling

Stupeň ošetření: Úroveň 1

Přírodní enzymatický peeeling určený pro projasnění a oživení unavené pokožky a redukci drobných nedostatků.

Více informací...

chemical-peel-icon.pnggentlePeel

Stupeň ošetrenia: Úroveň 1

Jemný peeling pro pleť se sklony k akné a jemnými vrásky. Peeling Medik8 aktivně snižuje nadbytečný kožní maz, redukuje příznaky stárnutí a menší jizvy.

Více informací...

chemical-peel-icon.pngagePeel

Stupeň ošetření: Úroveň 2

Efektivní kombinace kyselin k redukci jemných rýh a vrásek a vybělení jakýchkoli nedokonalostí, která zanechává hladkou a regenerovanou pleť.

Více informací...

chemical-peel-icon.pngwhitePeel

Stupeň ošetření: Úroveň 2

Nejefektivnější způsob, jak dosáhnout jasnější pokožky a dokonce rovnoměrně sladěného tónu pokožky. Napomáhá redukci pigmentových skvrn a projevů nadměrné pigmentace. Eliminuje kožní buňky bohaté na melanin a zabraňuje tak dalšímu tmavnutí postižených oblastí.

Více informací...

chemical-peel-icon.pngbetaPeel

Stupeň ošetření: Úroveň 2

Rychle dostane vaše akné pod kontrolu a zabrání vzniku jeho dalších projevů.

Více informací...

chemical-peel-icon.pngeyePeel

Stupeň ošetření: Úroveň 2

Oblast kolem očí, která obsahuje méně tukových žlázek než ostatní části tváře, je prvním místem, kde jsou viditelné známky stárnutí.

Více informací...

chemical-peel-icon.pngJessner Peel

Stupeň ošetření: Úroveň 3

Jessner patří mezi vyšší řadu peelingů, které jsou určeny pro profesionální ošetření. Je navržen pro odstranění celé horní vrsty pokožky - epidermis. Jessner peeling se skládá z jemných peelingových částic, které se mohou použít pro zesvětlení oblasti postižené nadměrnou pigmentací, pro pokožku poškozenou slunečním zářením, v případě mírných až závažných projevů akné, jemných jizev a středně hlubokých vrásek.

Více informací...

Stáhněte si Medik8 Peeling brožurku

medik8-chemical-peels-brochure.png

Průvodce chemickými peelingy

Máte zájem podstoupit některý z peelingů, nebo se o něm hlouběji informovat? Kontaktujte nás na bezplatné telefonní lince 800 260 002 nebo se ozvěte přímo produktové manažerce Michaele Fojtákové na email michaela.fojtachova@medaprex.cz či na telefonní číslo 00420 226 225 500.