icon1.png Medik8 Cyprus

70006608

facebook.png

Nadměrná pigmentace pleti

facial-icon.pngDeep Cleansing Medi Facial

Úroveň 1,2,3

Hloubkově čisticí luxusní ošetření zahrnující tradiční metodu napařování pro odplavení nečistot, zlepšení krevního oběhu a vyčištění ucpaných pórů.

Více informací...

chemical-peel-icon.pngSuperFacial

 

Enzymatický peeling pro rozjasnění pleti a redukci nedokonalostí pokožky.

Více informací...

chemical-peel-icon.pnggentlePeel

 

Peelingová kúra na bázi lehkého oleje, která podporuje buněčnou regeneraci. Může být prováděna během celého roku. Doporučeno jako samostatné ošetření nebo v kombinaci s ošetřením anti-ageing, ošetřením redukujícím pigmentaci nebo akné.

Více informací...

facial-icon.pngWhite Balance Facial

Úroveň 1,2,3

Komplexní a extrémně efektivní rozjasňující ošetření pro oblast obličeje, krku a dekoltu založené na pečlivě vybraných aktivních látkách s rozjasňujícími účinky.

Více informací...

treatments-icon.jpgExecutive Peel Facial

Úroveň 1

Síla dvojí exfoliace: mechanická exfoliace k odstranění nejsvrchnější vrstvy kůže kombinovaná s enzymatickou exfoliací pro silnější efekt.

Více informací...

treatments-icon.jpgExecutive Power Exfoliation Facial

Úroveň 2

Síla trojí exfoliace: mechanická a enzymatická exfoliace kombinovaná s jemným chemickým peelingem pro lepší průnik do pokožky, rozjasnění pleti a rejuvenaci pokožky.

Více informací...

chemical-peel-icon.pngwhitePeel

 

Nejúčinnější způsob dosažení jasnějšího a vyrovnaného tónu pleti bez tmavých skvrn a hyperpigmentace. Redukuje kožní buňky bohaté na melanin a předchází tmavnutí nových kožních buněk.

Více informací...

chemical-peel-icon.pngJessner Peel

 

Peeling určený k redukci hyperpigmentace, k ošetření sluncem poškozené kůže, redukci mírného až těžkého akné, jemných jizev, barevných nesrovnalostí pleti a středně hlubokých vrásek.

Více informací...

chemical-peel-icon.pngJehličkování kůže

 

Jehličkování kůže je bezpečná a oblíbená technika pro zlepšení kvality pleti a obnovu zdravého a mladistvého vzhledu pokožky s minimální dobou rekonvalescence.

Více informací...