icon1.png Medik8 Cyprus

70006608

facebook.png

POKROČILÁ PÉČE O PLEŤ

Medik8 se orientuje na výrobu vysoce kvalitních produktů péče o pleť obsahujících ty nejlepší účinné látky ve správném dávkování s prokázanými účinky. Značka nabízí produktové řady zaměřené na řešení různých problémů s pletí.

Možná už jste se setkali s pojmem „profesionální“ produkty. Jedná se v podstatě o produkty prodávané na profesionálních pracovištích, jako jsou ordinace lékařů, kliniky, lázně, kosmetické salony či vybrané specializované webové stránky. Medik8 se specializuje pouze na výrobu profesionálních produktů.

Medik8 tým představuje více než 40 let zkušeností v oblasti výzkumu a vývoje zaměřeného na péči o pleť a složení produktů.

JAK TO DĚLÁME?

ikon-why-1.pngSprávné aktivní látky

Některé aktivní látky, jako je např. kyselina mléčná, existují ve dvou formách, které se nazývají stereoizomery, avšak pouze jedna z těchto forem je opravdu účinná. Více se dozvíte v sekci Chiralita. 

ikon-why-2.pngProfesionální síla

Silnější neznamená vždycky lepší – ve skutečnosti některé běžně používané antioxidanty mají slabší účinek, pokud se nacházejí ve vyšší koncentraci. Medik8 výzkum se snaží nalézt aktivní koncentraci, která přináší nejlepší výsledky. A občas to znamená použít dané látky méně.

ikon-why-1.pngPrůnik aktivních látek

Je důležité, aby aktivní látky pronikly na místa, kde mají působit. Některé látky jsou účinné na povrchu kůže, jiné musejí proniknout do pokožky.

ikon-why-3.pngVylepšená stabilita

Některé klíčové aktivní látky jsou bohužel velmi nestabilní a ztrácejí svoji účinnost ihned po otevření produktu nebo dokonce pouze při jeho vystavení na poličce. Z tohoto důvodu bere Medik8 stabilitu aktivních látek velmi vážně a
zaměřuje se na její neustálé vylepšování.

ikon-why-4.pngČerstvost

Medik8 je průkopníkem v dodávce čerstvých produktů s profesionální silou na trh. Naše séra jsou vyráběna ručně v malých sériích v našich laboratořích ve Velké Británii. Díky tomu můžeme zajistit jejich nejvyšší stabilitu, a tím pádem i účinnost.

 

Kombinace těchto hodnot a filozofie je hlavním důvodem, proč se Medik8 stala světově proslulou značkou doporučovanou dermatology, lékaři, zdravotními sestrami a profesionály v oblasti péče o pleť. 

philosophy-icon.jpg

Filozofie

Biotechnologie v péči o pleť – přístup zaměřený na výsledky, od roku 2009.

Více...

medik8-team-icon.jpg

Medik8 tým

Podívejte se do zákulisí a odhalte, kdo stojí za naší značkou.

Více...

medik8-science-icon.jpg

Věda

Medik8 je britská kosmetická výzkumná společnost přinášející na trh nové technologie v oblasti kosmeceutik.

Více...