icon1.png Medik8 Cyprus

70006608

facebook.png

Medik8® - Průkopník v oblasti kosmetické vědy

veda1.jpg

Medik8 je společnost s vědeckými kořeny. Technologie je proto základem při navrhování, výrobě i prezentaci našich produktů zákazníkům. Neustále se učíme a hledáme způsoby, jak naše produkty vylepšit.

Existují tisíce aktivních látek, které jsou dostupné při vytváření nových receptur. My však až na několik málo výjimek upřednostňujeme při vývoji produktů použití těch látek, jejich účinky jsou potvrzeny výzkumy.

Své výrobky Medik8 rozděluje do několika kategorií.

V kategorii „stárnutí pleti“ máme jen několik aktivních látek, ze kterých je možné vybírat. Kvalita vytvořené receptury následně vychází z kvality surovin a postupu jejich namíchání. Ty jsou natolik důležité, že by jejich popsání vydalo na jednu velkou knihu, ne-li dvě.

veda2.jpg

Například vitamín C je ve formě kyseliny L-askorbové velmi účinný, ale extrémně nestabilní. Ve chvíli, kdy dojde k jeho „zkažení“, nejenom, že není aktivní, ale stává se z něj místo původního antioxidantu (což je žádoucí) látka podporující oxidaci (přesný opak), například vytvářením volných radikálů.

Dodržujeme speciální postupy, abychom zajistili, že naše kyselina L-askorbová je stabilní a zůstává stabilní po celou dobu trvanlivosti výrobku i po jeho otevření. Naše techniky jsou naším obchodním tajemstvím, které si samozřejmě pečlivě střežíme, jsou však založené na jasných chemických principech.

Ještě před tím, než byl produkt CE-Thione (obsahující 15% kyselinu L-askorbovou) v roce 2013 uveden na trh, představili jsme náš probíhající výzkum na zlepšování stability receptury dermatologům, lékařům, sestrám a odborníkům na péči o pleť na různých lékařských konferencích. V případech, kdy trvá roky, než je produkt vytvořen, je důležité umožnit pracovníkům z oblasti výzkumu a vývoje kontakt s lidmi, kteří se starají o pacienty, a popsat jim probíhající výzkum. Na konferenci Royal College of Physicians v Londýně jsme představili produkt CE-Thione s 18měsíční stabilitou, který z něj dělá lídra v tomto odvětví a řadí se do velmi úzké skupiny produktů s podobnými vlastnostmi.

Hlavní účinné látky používané v Medik8 produktech proti stárnutí pleti jsou vitamín C, vitamín A, hydroxykyseliny a ochranné látky proti slunci.

Také proti pigmentaci, akné, suché pleti a zarudnutí používáme řadu aktivních látek, které jsme pečlivě vybrali na základě výzkumů.